Algorytmy Harmoniczne

 Historia.

EON12 Pole HarmoniczneHarmoniczne Algorytmy powstały w 2000 roku, w Polsce i od razu znalazły zastosowanie w wielu futurystycznych rozwiązaniach technicznych, które od 15 lat używane są przez ludzi na całym świecie.

Żyjemy w zmienionym elektromagnetycznie środowisku, w którym dysharmoniczne pola WiFi, GSM oraz elektrosmog smog prądu zmiennego, zmuszają nas do ochrony swojego zdrowia przed ich negatywnymi skutkami.

Używanie harmonicznych technologii falowych nie jest już przyszłością, ale teraźniejszością, której możesz doświadczać już dziś, korzystając z polskich wynalazków Harmonicznej Fali .


15 lat pozytywnych doświadczeń sprawia, że gorąco polecamy te wynalazki do pogłębiania relaksu, poprawy koncentracji i szybkiej regeneracji sił.

 


Matematyka w praktyce.

Wiedza o harmonicznych algorytmach jest bardzo ciekawa, bo jest pierwszą, która opisuje wymiar życia w jego informacyjnym i cybernetycznym wymiarze jedności przeciwieństw.

Wiedza ta bada relacje w przedziale liczb pomiędzy 0…1. Ten przedział jest nieskończony i jest zbiorem wszystkich zjawisk, nazywanych życiem, którego symbolicznym opisem są liczby.

Wiedza ta bliższa jest kształtom, niż słowom i barwom – jest językiem EON12 Pole Harmoniczne„magii życia”, wiedzy o tworzeniu, pasji, kreacji, makro i mikroświatach, które rządzą się dokładnie tymi samymi prawami.

Poznanie tych praw daje możliwość stworzenia technologii bliskiej naturze, która nie niesie ze sobą żadnych negatywnych skutków ubocznych.

Owocem tej wiedzy są algorytmy, które sterują pracą wynalazków Harmonicznej Fali.


Technologia przyjazna człowiekowi.

Przykładami technologii przyjaznej człowiekowi i całej naturze są wynalazki Harmonicznej Fali /pierwsze bio-komputery/, które działają na zasadach harmonicznych algorytmów, którymi zaprogramowano procesory tych urządzeń.

Ich działanie w posty sposób przybliża język matematyki, na bazie której wynalazki te powstały.

Głównym elementem tych urządzeń są procesory analogowe /nie cyfrowe/, które poprzez różnego typu harmoniczne algorytmy dzielą zbiór informacji wg określonego wzoru.


 

Algorytmy Harmoniczne - eon12

Ilustracja, prezentująca jeden cykl obliczeń z procesorem, opartym na Algorytmie Harmonicznym typu: EON12.

 


Algorytmy, umieszczone wewnątrz różnych urządzeń falowych, harmonizują bio-informację.

Algorytmów używamy do harmonizacji:

– pola elektromagnetycznego człowieka /Algorytm CyberDysków/,
– wody /Algorytm BioVitalizera/,
– pola elektromagnetycznego pomieszczeń /Algorytm Bio-Sen/.

Bio-informacja poddawana jest harmonicznemu procesowi, w trakcie  którego wszystkie dysharmoniczne ładunki są zerowane, a pole elektromagnetyczne wraca do pełnej harmonii.


 

Przykład praktycznego wykorzystania Algorytmów Harmonicznych w CyberDyskach, służących do pogłębiania relaksu i poprawy koncentracji.


 

Cyberdyski harmonia na poziomie elektromagnetycznym/ ilustracja

CyberDyski – harmonia na poziomie elektromagnetycznym/ ilustracja

Wynikiem całego procesu obliczeniowego jest stan harmonii w polu elektromagnetycznym, odczuwany przez użytkowników jako poprawa samopoczucia, większy spokój /wyzerowanie napięć na poziomie elektromagnetycznym/ i wzrost sił witalnych.


 

Wynalazki Harmonicznej Fali cały czas pracują dla Ciebie, w inteligentny sposób harmonizując Twoje pole osobiste!

Analogowe pochodzenie fali harmonicznej daje gwarancję naturalności pola, które te wynalazki wytwarzają!

Wykorzystaj ich harmoniczny wpływ do pogłębienia relaksu i szybkiej regeneracji sił!

FHF LOGO

15 LAT DOŚWIADCZEŃ GWARANTUJE CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO ICH UŻYWANIA!


 

Zapraszamy do wspierania polskiej wynalazczości>>>.

Wspierając pracę Fundacji
wspierasz siebie!