Bój się i maluj!

paint
Rosnące tempo życia sprawia, że ludzie zapominają o swoich pasjach, porzucają je z braku czasu lub nawet nigdy ich nie odkrywają. Człowiek bez pasji, żyjący między pracą a obowiązkami domowymi, nie jest szczęśliwy, popada w apatię, jest biernym członkiem społeczeństwa.

Sztuka ma niezwykłą moc. Dlatego opracowaliśmy program warsztatów, które zapoczątkują w uczestnikach zmianę, dadzą im impuls do aktywności
i samostanowienia. Człowiek, który z biernego odbiorcy staje się twórcą, jest spełniony i szczęśliwszy, a jego postawa ma wpływ na rodzinę i odzwierciedlenie w pracy i życiu społecznym. Udział w warsztacie może zmienić życie uczestników, zapoczątkowując pozytywne zmiany w lokalnej społeczności.

W marcu 2015 złożyliśmy wniosek o dofinansowanie w postaci mikrograntu
z Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw na poprowadzenie spotkań pod hasłem „BÓJ SIĘ I MALUJ!”.

Zaprosimy osoby, które „coś” w malowaniu pociąga, które po cichu marzą o tym, by tworzyć, lecz do tej pory nie odważyły się wziąć pędzla do ręki, myśląc że potrzeba do tego znajomości technik, czy specjalnych umiejętności.

NIE POTRZEBA! Możesz przyjść i przekonać się o tym na własnym płótnie:)

Spotkanie będzie miało charakter swobodnej zabawy, w której być może narodzi się w Tobie nowa pasja, nadając życiu nowych kolorów:)

Aby być na bieżąco, zapisz się do newslettera.