Laboratoria Domowe

Laboratoria Domowe to:
1. Innowacyjna Technologia
2. Interaktywna Wiedza
3. Nowe, inspirujące możliwości rozwoju

Zapraszamy do udziału w projekcie!


Od kilkunastu lat tworzymy społeczną przestrzeń wolontariatu.
Dzięki zaangażowaniu i społecznej pracy znamienitych specjalistów wielu dziedzin, powstała wielka baza nowoczesnej wiedzy, związanej z tematami życiowej harmonii, zrównoważonym rozwojem, nowoczesnymi metodami kształcenia, nauką nowych umiejętności i kreowaniem nowych zawodów, itd.

UHF | Laboratoria Domowe to formuła obywatelskiego centrum badań nad nowymi technologiami i metodami edukacji, adekwatnymi do potrzeb współczesnego Człowieka.

Laboratoria Domowe są mikro społecznością ludzi, którzy wymieniają się praktyczną wiedzą z różnych dziedzin życia / dieta, ruch, sztuka, rozwój osobisty, szybka nauka, itp./.

Bogactwo w różnorodności
Tworzymy różnorodną i barwną całość, w której każdy z nas ma swój własny wkład w rozwój tego projektu i unikalny sposób widzenia świata, a każda z tych perspektyw jest bezcenna dla całości projektu.

Nowy wymiar edukacji
Na bazie 18 lat doświadczeń i wolontaryjnej pracy specjalistów różnych dziedzin powstała baza nowoczesnej, praktycznej i racjonalnej wiedzy o Człowieku, adekwatnej do potrzeb ludzi ery informacyjnej.

Zapraszamy!


Strona domowa projektu: http://merhlin.pl/laboratoria-domowe/