Psychoterapia on_line

Ewa Holt – psycholog, psychoterapeutka

Psycholog kliniczny i psychoterapeutka.

Ukończyła Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie (SWPS), I fazę Programu Licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces oraz szkolenie z Psychoterapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Współzałożycielka Instytutu Psychologii Transpersonalnej – Integra (2003) oraz członek  Association for Transpersonal Psychology.

Specjalizuje się w terapii: depresji, zaburzeń emocjonalnych, nerwicowych oraz zaburzeń odżywiania.

Prowadzi indywidualne i grupowe sesje psychoterapeutyczne, warsztaty rozwojowo-edukacyjne, a także konsultacje psychologiczne i psychoterapię przez Internet (online) dla osób mieszkających za granicą.

Jedna z pierwszych psychoterapeutów polskich stosujących ”Mindfulness” w psychoterapii.  W ramach nurtu psychologii egzystencjalnej oraz transpersonalnej łączy nowoczesną psychologię z szeroko rozumianą duchowością, a także z uzdrawianiem poprzez oddech i pracę z ciałem.

Metody terapii krótkoterminowej oraz psychologii zorientowanej na proces, które stosuje w czasie psychoterapii, zaliczają się do metod poznawczo behawioralnych.

Jednak, aby nastąpiła trwała zmiana zachowania (terapia behawioralna) oraz aby zmienić sposób myślenia i postrzegania (terapia poznawcza), potrzebujemy także dotknąć dylematów egzystencjalnych i filozoficznych (psychologia egzystencjalna i transpersonalna).

Połączenie powyższych metod stanowi skuteczne narzędzie w uzdrawianiu depresji oraz zaburzeń lękowych.


Zapraszamy na sesje psychoterapeutyczne on_line
na skype.

Strona z rezerwacjami terminów znajduje się tutaj:
http://psychotherapy-on-line.com/